Liverpool nxjerrë në shitje 3 lojtarë!

Liverpool ka vendosur që përfundimisht ti shes Xherdan Shaqirin, Harry Wilson dhe Marko Grujic gjatë këtij afati kalimtar veror,  raporton The Athletic.

‘The Reds’ raportohet se po mundohen të shesin lojtarë për të krijuar fonde për të transferuar sulmuesin e RB Leipzig, Timo Werner.

Nga ana tjetër Xherdan Shaqiri po përflitet që sezonin e ardhshëm mund të transferohet tek skuadra spanjolle e Sevillës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here