PSG largon interesimin nga Koulibaly!

Paris Saint Germain raportohet se janë tërhequr nga gara për shërbimet e mbrojtësit të Napolit, Kalidou Koulibaly, sugjeron Le Parisien.

Në këtë mënyrë gara për mbrojtësin e kombëtares senegaleze po shndërrohet në një betejë tërësisht angleze ku të interesuara për shërbimet e tij qëndrojnë skuadrat e Manchester United, Liverpool dhe Newcastle United.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here