Wolves pas yllit të Real Madrid!

Wolves është vetëm njëra prej skuadrave të interesuara për yllin e Real Madrid,Oscar Rodriguez, raporton Mundo Deportivo.

Oscar, 21 vjeçar, ka shkëlqyer këtë sezon me Leganes ku është i huazuar dhe këtë verë mund ti arkëtojë skuadrës së Real Madrid plot 20 milionë euro pasi përveç skuadrës angleze në garë për të ka hyrë edhe skuadra e Lazios.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here