Milan do të ketë 100 milionë euro për merkato, këta do të jenë dy lojtarët që do të transferohen!

Do të ketë shumë ndyshime tek Milani gjatë kësaj vere dhe jo vetëm në menaxhment.

Ralf Ragnick, i cili është në pole position për të udhëhequr revolucionin e ri tek Milan do të ketë në dispozicion rreth 100 milionë euro për të transferuar lojtarë të rinj.

Lojtarët që priten të afrohen gjatë kësaj vere janë Myron Boadu prej AZ Alkmaar dhe Jeremie Boga nga Sassuolo.

Drejtori i Milan, Ivan Gazidis, me kujdes të madh është duke i vëzhguar lojtarët të cilët premtojnë shumë për të ardhmen.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here