Neymar nuk është më prioritet i Barcelonës

Siç raporton e përditshmja spanjolle Marca, Neymar nuk është më prioritet i Barcelonës.

Katalanasit kanë tentuar disa herë rikthimin e Neymar në Camp Nou, por pa sukses dhe tani janë fokusuar te transferimi i Lautaro Martinez.

Neymar dëshiron rikthimin te Barcelona, mirëpo Katalanasit nuk kanë arritur ta gjejnë gjuhën e përbashkët me PSG.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here