E fundit: Dalin rezultatet, ja kur rikthehet Ibra

Zlatan Ibrahimovic dje pësoi një lëndim në kyçin e këmbës dhe u detyrua ta braktis stërvitjen me paterica.

Mediat italiane raportuan se suedezi rrezikon ta humbasë sezonin dhe ndoshta edhe ta mbyll karrierën.

Mirëpo sot kanë dalur rezultatet dhe për fat të mirë lëndimi nuk është aq serioz dhe Ibra pritet të rikthehet të luaj pas një muaji.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here