Marrëveshja finale Inter- Barcelona për Lautaron do të përfshijë edhe këtë lojtar të Premier League!

Sulmi i Interit pritet që të jetë shumë ndryshe sezonin e ardhshëm siç raporton Corriere dello Sport.

Negociata në mes të Inter dhe Barcelonës për transferimin e Lautaros po vazhdojnë dhe mund të përfundojnë edhe me ardhjen e Joao Cancelos tek Inter.

Në rast shitje të argjentinasit Neroazzurët do të trasnferojën yllin e RB Leipzig, Timo Werner, për një çmim prej 50-60 milionë eurosh dhe përveç këtij në San Siro pritet të mbërrijë edhe Edinson Cavani prej Paris Saint Germain.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here