Arthur dëshiron të mbetet te Barcelona

Arthur Melo shpreson të qëndrojë te Barcelona edhe përkundër interesimit nga Juventus, raporton ESPN.

Barcelona është e gatshme ta shesë atë dhe ia ka ofruar kartonin e tij Juventusit në ofertën për Pjanic, mirëpo braziliani dëshiron të qëndrojë në Camp Nou.

23-vjeçari u transferua te Barcelona në vitin 2018 nga Gremio.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here