Manchester United fokusohet tek Gomes!

Manchester United mund të fokusohet që të sjellë Angel Gomes në skuadrën e saj të parë sesa të kryejë ndonjë ndërhyrje në merkato gjatë kësaj vere, raporton Manchester Evening News.

Talenti ka mbetur pa kontratë dhe po përflitet për një largim të tij nga Old Trafford.

Megjithatë ‘Djajtë e Kuq’ janë të gatshëm që të largojnë Jesse Lingard, Andreas Pereira dhe Juan Mata dhe të sjellin emra të rinj nga skuadra e të rinjëve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here