Napoli dhe Inter në garë për Osimhen!

Manchester United, Liverpool dhe Chelsea nuk janë të vetme në garën për shërbimet e Victor Osimhen.

Sipas Le10Sport, Inter dhe Napoli janë gjithashtu në garë për të siguruar shërbimet e sulmuesit nigerian.

Osimhen nga ana tjetër pëlqen mundësinë e transferimit tek Napoli, pasi aty do të ishte lojtari kryesor në sulm dhe do kishte më shumë mundësi të luante sesa në Premier League.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here