Nuk kam arsye që të lë Juventusin!

Sami Khedira nëpërmjet një postimi në Instagram i tregoi fansave të tij që është shumë i lumtur tek Juventus.

Mesfushori gjerman është i vendosur që të qëndrojë edhe për një sezon tjetër tek ‘Zonja e Vjetër’, përkundër një sezoni të mbushur me lëndime.

Khedira u transferua tek Juventusi në vitin 2015 dhe ka një kontratë në Torino deri më 2021, të cilën ka vendosur ta rrespektojë deri në fund përkundër vështirësive që ka hasur muajve të fundit nga lëndimet e shpeshta.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here