Sevilla dhe Betis pas yllit të Benficas!

Mesfushori i Benficas, Florentino Luis, është vënë në radarët e dy skuadrave spanjolle të Sevillas dhe Betisit, raporton kështu Eldesmarque.

Betis ka qenë në kontakt me Benficën për mundësinë e transferimit të 20 vjeçarit gjatë kësaj vere.

Gjithashtu në këtë garë fuqishëm ka hyrë edhe skuadra e Sevillës për futbollistin i cili gjatë janarit për pas sa nuk u transferua tek Milani.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here