Juventus kërkon Fati në vend të Pjanic!

Juventus ka kërkuar Ansu Fati në qoftë se Barcelona dëshiron të ketë shërbimet e Miralem Pjanic për sezonin e ardhshëm, raporton Sport.

Adoleshenti u bë një senzacion në fillim të këtij sezoni pasi shënoi disa gola të bukur por pastaj filloi të haste në vështirësi dhe nuk kishte mundësi që të luante rregullisht tek skuadra e parë.

Gjithashtu nga ‘Zonja e Vjetër’ është përmendur dhe Riqui Puig për tu transferuar në Allianz Stadium.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here