Celtic synon transferimin e Bravos!

Portieri i Manchester City, Claudio Bravo, këtë verë mund të bëhet portier i skuadrës skoceze të Celtic, raporton The Times Chile.

Kampionët skocezë po kërkojnë të transferojn plot 11 lojtarë të rinj dhe Bravo duket se është njëri prej tyre.

Përveç Bravo, në shënjestrën e skocezëve kanë përfunduar edhe Ben Foster e Joe Hart me të cilët do të kërkohet transferimi i tyre nëse opsioni i Claudio Bravo dështon.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here