Ja data dhe ndeshja e parë e Serie A!

Sipas Sky Sport Italia, pas rikthimit ndeshja e parë do të jetë Torino-Parma në 19 qershor ndërsa pastaj do të luhen Atalanta-Sassuolo dhe Inter-Sampdoria më 20 qershor.

Data dhe ndeshjet do të publikohen sot dhe gjithçka do të rifillojë prej javës së 25 prej ku ishte ndërprerë gjithçka.

Mësohet se Torino-Parma do të fillojë prej orës 18:00.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here