Këta janë 6 lojtarët që Rangnick i ka në planet e tij!

Bossi i ardhshëm i Milan, Ralf Rangnick, ka identifikuar 6 lojtarët e tij që do të formojnë boshtin e skuadrës së tij.

Ka shumë spekulime në mediat italiane që thonë se Rangnick do të fillojë të krijojë një skuadër komplet të re tek Rossonerët.

Sipas Gazzetta dello Sport ai i ka përzgjedhur 6 lojtarë tek të cilët do të fokusohet skuadra e tij e ardhshme.

Bëhet fjalë për Gianluigi Donnarumma i cili ka një kontratë deri në 2021, Theo Hernandez, Ismael Benacer, Conti, Calhanoglu dhe Leao.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here