Pogba i hapur për një transferim tek PSG!

A ka mundësi që francezi të rikthehet në vendlindjen e tij?

Paris Saint Germain duket se mund të shndërrohet në shtëpinë e re për mesfushorin e Manchester United, Paul Pogba.

Le10Sport ka raportuar se Paris Saint Germain i është bashkuar Real Madridit dhe Juventusit në garën për shërbimet e francezit.

Përderisa Pogba preferonte transferimin në Spanjë, tani milionat e sheikut Al-Khelaifi duket se e kanë bërë të mendojë dy herë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here