Real Madrid dhe Atletico në garë për yllin e Celtic

Mbrojtësi i Celtic Kristoffer Ajer ka përfunduar në shënjestrën e Real Madrid dhe Atletico Madrid, raporton Football Espana.

Norvegjezi me paraqitjet e tij ka tërhequr vëmendjen e gjigantëve europian dhe pritet të largohet nga Celtic këtë verë.

Interesim për Ajer ka shfaqur edhe Milani, ndërsa garës tani i është bashkuar Real Madrid dhe Atletico.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here