Crespo shpreson që Lautaro të qëndrojë tek Inter!

Hernan Crespo e ka cilësuar Lautaro Martinezin si një lojtar të kompletuar dhe shpreson se ai do të refuzojë Barcelonën për të qëndruar tek Inter.

Lautaro, 22 vjeçar, ka impresionuar tek skuadra e Inter pas një sezoni ku në 31 ndeshje shënoi plot 16 gola.

Megjithatë ish lojtari i Inter dhe i Argjentintës deklaroi se bashkëkombasi i tij duhet të qëndrojë tek Inter për tu stabilizuar si një futbollist i madh tek Neroazzurët.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here