Real Madrid nis sulmin për Sanchon

Los Blancos e shohin Sanchon si pasuesin e Gareth Bale.

Real Madrid është i gatshëm të futet në garë për yllin e Borussia Dortmund Jadon Sancho, raporton Evening Standard.

Në garë për Sanchon janë shumë gjigantë europian, mirëpo Reali njihet si një klub që i tërheq futbollistët.

Los Blancos janë të gatshëm ta rrëmbejnë atë dhe në ofertë mund të përfshihet edhe Achraf Hakimi.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here