Inter përforcon mbrojtjen me një mbrojtës të ri!

Inter janë shumë pranë arritjes së një marrëveshjeje për transferimin e mbrojtësit të djathtë 18 vjeçar të Panathinaikos, Georgios Vagiannidis, raporton Sky Sport Italia.

Përflitet se talenti grek do të nënshkruajë një kontratë 4 vjeçare në San Siro dhe menjëherë do të stërvitet me skuadrën e parë.

Kjo do të bëhet për faktin që Conte do ta shikojë nga afër futbollistin sesi po zhvillohet dhe do ta vlerësojë nëse ka nevojë për më shumë kohë që të adaptohet tek Neroazzurët.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here