Spurs jashtë garës për Coutinhon!

Tottenham ka dalë nga gara për Philippe Coutinho pasi kërkesat e Barcelonës janë shumë të larta për londinezët.

Spurs nuk do të tentojë asnjë lëvizje për brazilianin qoftë ajo edhe për ndonjë huazim të mundshëm, supozon kështu Mundo Deportivo.

Jose Mourinho deklaroi se Barcelona po kërkon shumë për Coutinhon dhe ardhja e tij në skuadër mund të shkaktojë probleme për pagat.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here