United kërkon të shes Smalling!

Manchester United është shprehur e hapur për çdo ofertë që vjen në drejtim të saj për blerjen e mbrojtësit Chris Smalling, raporton Evening Standard.

Përfaqësuesi i kombëtares angleze këtë sezon është i huazuar tek Roma dhe do ti lejohet një transferim i përhershëm te romanët nëse kjo gjë dëshirohet prej tyre pasi lojtari nuk bën më pjesë në planet e ‘Djajve të Kuq’.

Një destinacion tjetër mund të jetë edhe Tottenham ku Smalling do të ishte përsëri nën urdhërat e Jose Mourinhos i cili e pëlqen shumë mbrojtësin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here