Inter shpreson në zgjatjen e huazimit të Sanchez!

Inter shpreson në mbajtjen e Alexis Sanchez në skuadër edhe pas fundit të këtij sezoni, raporton Calcio Mercato.

Sulmuesi kilian pritet që të rikthehet tek Manchester United mirëpo Neroazzurët shpresojnë ta zgjasin qëndrimin e tij në San Siro.

Sanchez ka zhvilluar vetëm  15 ndeshje qysh prej verës së kaluar dhe ka kontribuar vetëm me një gol duke mos bindur aspak Antonio Conte.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here