Një emër i ri: Milan ka gjetur zgjidhjen për mbrojtjen në Portugali

Sipas raportimeve të fundit, Milan ka kontaktuar SC Bragan për një transferim të mundshëm të David Carmo.

Rosonerët janë në kërkim të një qendërmbrojtësi dhe Carmo ka përfunduar në shënjestrën e tyre.

Siç raporton Tuttomercatoweb, Milan ka kontaktuar Bragan për mundësinë e transferimit të Carmos këtë verë.

Carmo është 20-vjeç ndërsa këtë sezon ka luajtur 10 ndeshje. Ai përshtatet me profilin e Rangnick, ndërsa vlera e tij në treg është 10 milionë euro.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here