E ardhmja e Rabiot në udhëkryq!

Everton akoma është skuadra më e interesuar për shërbimet e mesfushorit të Juventusit, Adrien Rabiot, të paktën kështu raporton Tuttosport.

Arsenal dhe Wolves janë gjithashtu të interesuar për të transferuar ish futbollistin e PSG, i cili tek Juventus nuk ka pasur shumë minuta në këmbët e tij.

Mirëpo për të transferuar atë ka shumë punë për të bërë shkaku i kontratës së tij që ka me ‘Zonjën e Vjetër’.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here