Mbappe këshillon Aouchiche që të qëndrojë tek PSG!

Kylian Mbappe e ka këshilluar talentin e PSG, Adil Aouchiche që të ardhmen tja kushtojë kësaj skuadre, nëpërmjet një mesazhi në Instagram.

Mesfushori sulmues këtë verë do të nënshkruajë një kontratë profesionale gjatë kësaj vere, mirëpo akoma nuk dihet nëse do të qëndrojë tek kampionët e Ligue 1 ose do të largohet.

Aouchiche javën e kaluar vizitoi skuadrën e Saint Etienne dhe u shpreh shumë i gëzuar rreth kësaj vizite.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here