Manchester United dhe Chelsea pas yllit të Serie A!

Manchester United dhe Chelsea janë të gatshme për një betejë të ashpër në mes tyre për të siguruar shërbiemet e sulmuesit anësor të Fiorentinës, Federico Chiesa, raporton Daily Mail.

Juventus dhe Inter janë gjithashtu në garë për 22 vjeçarin i cili ka një vlerë prej rreth 50 milionë eurosh.

Chiesa në këtë sezon ka shënuar 7 gola në 26 ndeshje me skuadrën Viola.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here