Pjanic refuzon kalimin te PSG apo Manchester City

Mesfushori i Juventusit, Miralem Pjanic ka refuzuar ofertat e Manchester Cityt dhe PSG, pasiqë sipas Marca-s dëshiron transferimin vetëm te Barcelona.

Barcelona ka shfaqur interesim për mesfushorin boshnjak, mirëpo marrëveshja me Juventusin nuk është arritur ende.

Manchester City dhe PSG kanë kërkuar të përfitojnë nga kjo mundësi, mirëpo Pjanic dëshiron transferimin vetëm në Camp Nou.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here