Real Madrid probleme në merkato!

Real Madrid mund të përfundojë këtë verë pa bërë asnjë transferim, sipas raportimeve të Marca.

Me emra të përfolur si Eduardo Camavinga dhe Kai Havertz për tu transferuar në Santiago Bernabeu, Real Madrid aktualisht ka një skuadër të kompletuar dhe mund të vendosë që këtë verë do të ‘agjëroj’ në merkato.

Mirëpo Florentino Perez akoma nuk ka dalur me ndonjë deklaratë zyrtare në lidhje me këtë çështje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here