Chelsea nxjerr në shitje Kanten dhe Jorginhon

Siç raporton The Sun, Frank Lampard është i gatshëm të heq dorë nga N’Golo Kante dhe Jorginho.

Chelsea synon transferimin e Timo Werner dhe Kai Havertz dhe për të financuar transferimin e tyre, Blutë e Londrës janë të gatshëm të sakrifikojnë Kanten dhe Jorginhon.

Kante vlerësohet 80 milionë euro, ndërsa Jorginho 50 milionë euro.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here