Marotta optimist: Inter dëshiron të fitojë gjithçka, një tjetër yll për pasuesin e Lautaros

Beppe Marotta ka deklaruar se Interi synon të fitojë çdo trofe dhe se për ta arritur këtë Neroaxurët do të transferojnë një yll në rast se largohet Lautaro.

Drejtori i Interit Beppe Marotta është optimist se Interi do të rikthehet në majat e futbollit italian sezonin e ardhshëm, ndërsa investitorët nga Kina ia kanë bërë të ditur se ka ardhur koha që të fitohen trofe.

Marotta në një intervistë për Gazzetta dello Sport, ka bërë të ditur se Interi është në bisedime me Barcelonën për shitjen e Lautaros dhe gjithashtu ka shtuar se në rast se argjentinasi largohet, atëherë do ta transferojnë një tjetër yll.

 

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here