Inter merr në skuadrën e parë talentin e saj!

Talenti shumë i vlerësuar i Inter, Martin Satriano, po stërvitet me skuadrën e parë në mënyrë që të bindë stafin për ti dhënë mundësi atij për të qenë pjesë e kësaj skuadre, raporton FCInterNews.it.

Sulmuesi i ri uruguajan pritej që sezonin e ardhshëm të fillonte stërvitjen me skuadrën e parë mirëpo kriza që shkakoi pandemia ka përshpejtuar shumë gjëra tek Neroazzurët.

Shenjat e para të Satrianos në stërvitjet janë impresionuese dhe nuk përjashtohet mundësia që ti jepet shanca për të pasur minuta në këmbë edhe gjatë këtij sezoni.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here