Chelsea, City dhe Tottenham pas Hakimi!

Chelsea, Manchester City dhe Tottenham Hotspur janë interesuar për mundësitë e transferimit të mbrojtësit të djathtë të Borussia Dortmund, Achraf Hakimi, raporton 90mins.

Ylli maroken ka shkëlqyer tek skuadra e cila është i huazuar dhe pronarët e Real Madrid gjatë kësaj vere po mendojnë seriozisht për shitjen e tij në qoftë se një ofertë serioze vjen në Santiago Bernabeu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here