Esposito pranë rinovimit me Inter!

Sulmuesi i Inter, Sebastian Esposito, akoma është në pritje për të nënshkrua një kontratë të re me Neroazzurët, raporton Calcio Mercato.

Atalanta, Parma dhe Fiorentina janë gati të hidhen në sulm në qoftë se 17 vjeçari dështon të arrijë një marrëveshje të re në San Siro.

Esposito dëshiron të qëndrojë tek Inter mirëpo Atalanta qysh tani ka filluar kontaktet e para me përfaqësuesit e lojtarit.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here