Gjiganti anglez rrëmben Jovicin para Milanit

Sipas raportimeve të fundit, Arsenal është futur në garë për sulmuesin e Real Madrid Luka Jovic.

Jovic nuk ka bindur aspak te Reali dhe është i gatshëm të ndryshojë ambient. Interesim për sulmuesin serb ka shfaqur Milani, mirëpo garës i është bashkuar edhe Arsenali.

Topçinjtë e shohin Jovicin si pasuesin ideal të Aubameyang dhe janë të gatshëm ta rrëmbejnë atë para Rosonerëve.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here