Messi i gatshëm për rifillimin e La Ligas: Argjentinasi dhuron magji në stërvitje (VIDEO)

Barcelona dhe Leo Messi duket se janë gati për rifillimin e La Liga-s.

Pas ditë pas një asisti të mrekullueshëm të realizuar në stërvitje, Pleshti është kthyer të dhurojë spektakël me një gol të mrekullueshëm.

Argjentinasi ka dërguar topin në rrjetë gjatë një ndeshje stërvitore më një goditje të jashtëzakonshme nga jashtë zonës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here