Zaha në radarët e PSG!

Sulmuesi anësor i Crystal Palace, Wilfried Zaha, është bërë subjekt i skuadrës së Paris Saint Germain, siç raporton 90min.

Lojtari nga Bregu i Fildishtë i cili ka agjent Pini Zahavin, i cili ishte ai që e transferoi Neymarin tek PSG për shifrën rekord të 222 milionë eurove nga Barcelona në 2017.

Arsenal dhe Everton gjithashtu kanë shfaqur interesim për Zaha i cili pritet të largohet nga Crystal Palace gjatë kësaj vere.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here