Dy oferta nga Anglia për Torres!

Valencia's Spanish Ferran Torres controls the ball during the UEFA Champions League group stage H football match between Young Boys and Valencia at the Stade de Suisse stadium on October 23, 2018 in Bern. (Photo by Fabrice COFFRINI / AFP) (Photo credit should read FABRICE COFFRINI/AFP via Getty Images)

Borussia Dortmund tanimë nuk është në pole position për të siguruar shërbimet e Ferran Torres të Valencias, raporton Goal me mundësitë tani për një transferim të mundshëm në Spanjë, Itali dhe në Angli.

Manchester United, Liverpool dhe Real Madrid janë të interesuara për shërbimet e 20 vjeçarit të Valencias që ka ngritur gjysmën e Europës në këmbë me paraqitjet e tij këtë sezon.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here