Juventus-Milan, ja formacionet e mundshme të derbit të mbrëmjes së sontme!

Juventus dhe Milan mbrëmjen e sontme pritet të zhvillojnë ndeshjen e dytë të vlefshme për Coppa Italia e cila do të fillojë prej orës 21:00 në Allianz Stadium.

Ndeshja e parë kishte përfunduar në barazim 1-1.

Këto pritet të jenë formacionet e mundshme:

Juventus(4-3-3): Buffon, Danilo, De Ligt, Bonucci, Alex Sandro, Bentacur, Pjanic, Matuidi, Cuadrado, Dybala, Cristiano Ronaldo.

Milan(4-2-3-1): G.Donnarumma, Conti, Kjaer, Romagnoli, Calabria, Kessie, Bennacer, Paqueta, Bonaventura, Calhanoglu, Rebic.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here