Karius gati të luftojë për një vend tek Liverpool!

Loris Karius është shprehur i gatshëm për të treguar sa vlen pas rikthimit tek Liverpool nga huazimi te Beshiktash.

‘Mund të përparojë me stërvitjet tek Liverpool. Si një portier i dytë tek një skuadër e Premier League dihet se do të kesh mundësinë për të treguar veten’- deklaroi Karius.

‘Momentalisht jam tek skuadra më e mirë në botë, luftojmë për tituj dhe kushtet e stërvitjes janë më të mirat që mund të imagjinohen dhe jam në pozitë që mund të mbajë një vend tek Liverpool’- përfundoi portieri.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here