Manchester United në duel me Arsenal për David!

Manchester United është e gatshme që të sfidojë skuadrën rivale të Arsenal në garën për të siguruar shërbimet e Jonathan David, raporton HLN.

Mikel Arteta ka hedhur sytë nga merkato pasi këtë verë mund të mbetet pa dy sulmuesit e tij, Pierre-Emerick Aubameyang dhe Alexandre Lacazzete të cilët mund të largohen.

Mirëpo edhe Ole Gunnar Solskjaer është i interesuar për sulmuesin e Gent i cili duket një lojtar shumë premtues për të ardhmen.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here