Barcelona flirton me Mertens!

Barcelona po shqyrton të gjitha mundësitë që ka për transferimin e sulmuesit të Napolit, Dries Mertens, Het Nieuwsblad thotë.

Kontrata e belgut përfundon në fund të këtij sezoni dhe ka sugjerime që thonë se ai mund të rinovoj me napolitanët.

Nga ana tjetër për katalanasit Mertens po shikohet si një zëvëndësues për opsionin e Lautaro Martinezit në qoftë se ky i fundit nuk do të transferohet këtë verë në Camp Nou.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here