Bayerni përsëri për shopping në Madrid, Baverezët transferojnë yllin e Realit

Bayerni Munihut është i interesuar për transferimin e Achraf Hakimi nga Borussia Dortmund, raporton Marca.

21-vjeçari është i huazuar te Dortmundi nga Reali dhe pritet që të largohet në fund të sezonit.

Mirëpo Hakimi vështirë se do të qëndrojë te Reali dhe Bayerni dëshiron të përfitojë nga kjo mundësi.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here