Chelsea pas Kurzawas të PSG!

Layvin Kurzawa mund të përfundojë tek Chelsea për sezonin tjetër, raporton France Football.

Mbrojtësi mund të largohet nga Parisi si një lojtar i lirë gjatë kësaj vere duke bërë kështu disa skuadra të rreshtohen për të, me emra si Inter, Juventus dhe Atletico Madrid.

Arsenal më herët ishte e interesuar për transferimin e tij por duket që Chelsea do ta sjellë francezin në kryeqytetin anglez.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here