Arsenal pas Justin Kluivert!

Romës mund ti ofrohet Henrikh Mkhitaryan si pjesë e një oferte për transferimin e Justin Kluivert në Emirates Stadium, raporton The Sun.

Sulmuesi anësor 21 vjeçar vlerësohet me një çmim prej 40 milionë eurosh dhe ofrimi i Mkhitaryan do ta ulte ndjeshëm këtë shifër.

Gjithashtu dhe Fraser Forster është përfolur për një transferim të mundshëm në Emirates Stadium.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here