Bayern dhe Dortmund pas Kouassi!

Talenti i Paris Saint Germain, Tanguy Kouassi, mund të drejtohet drejt Bundesligës, raporton Le10Sport.

Mbrojtësi i talentuar është pranë largimit nga Parisi këtë verë me shumë emra të mëdha që janë vënë pas tij.

Skuadrat më të interesuara për të janë ato të Bayern Munich dhe Real Madrid.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here