Manchester United gati të shes Pereira për Van de Beek!

‘Djajtë e kuq’ janë vënë pas asit të Ajax dhe mund të heqin plotësisht interesimin e tyre për Havertz.

Manchester United është shprehur e gatshme që të heq dorë nga Andreas Pereira për të arritur transferimin e Donny Van de Beek, raporton Star.

Nëse skuadra e Solskjaer rrit interesimin për holandezin atëherë Kai Havertz i Bayer Leverkusen nuk do jetë më objektiv i tyre.

Mirëpo për Pereiran interesim kanë shfaqur shumë emra të njohur si Newcastle United, Everton dhe West Ham.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here