Wolves në bisedimin me lojtarin kinez!

Wolves është në bisedime me sulmuesin kinez, Wu Lei, raporton Marca.

28 vjeçari do të mbetet pa kontratë janarin e ardhshëm dhe në 38 ndeshje ka shënuar 7 gola për skuadrën e cila rrezikon të bjerë nga La Liga.

Ai gjithashtu luajti në të dy ndeshjet që Espanyol i zhvilloi kundër Wolves të cilët anglezët e fituan me rezultat të përgjithshëm 6-3.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here