Chelsea, Tottenham dhe West Ham pas yllit të Romës!

Chelsea, Tottenham dhe West Ham kanë shfaqur interesim të madh për të firmosur me portierin e Romës, Pau Lopez, raporton Estadio Deportivo.

Giallorosët janë të gatshëm ta lënë atë të largohet nëse një ofertë prej 40 milionë eurosh vjen në zyrat e tyre.

Roma po mendon për transferimin e David Ospina të Napolit për të zëvëndësuar Lopezin kur afati veror i transferimeve të hapet.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here